Kontroler finansowy

Miejsce pracy:
Katowice

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania lub o kontakt: work@r11automation.com
+48 798 095 107

Szybko rosnąca Spółka świadcząca usługi inżynieryjne i techniczne na terenie 6 europejskich rynków z siedzibą w Katowicach, poszukuje Kandydatów na nowo tworzone stanowisko Starszego Kontrolera Finansowego.

🔵 Twój zakres obowiązków:

✅Przygotowywanie zarządczych sprawozdań finansowych: Zysków / Strat, Bilansu / Przepływów Pieniężnych

✅Koordynowanie działań związanych z zamknięciem miesiąca

✅Analiza przepływów pieniężnych i wsparcie w zarządzaniu kapitałem obrotowym

✅Kalkulacja i prognoza rentowności kontraktu

✅Monitoring inwestycji i kalkulacja uzasadnień biznesowych

✅Sformalizowanie i przeprowadzenie kontroli wewnętrznych w celu zapewnienia prawidłowości i prawidłowości procesów finansowych

✅Współpraca z audytorem zewnętrznym

✅Budowanie i aktualizacja modelu finansowego Spółki

✅Wprowadzenie systemu budżetowania

✅Dostarczenie rocznego budżetu, szacunków i planu strategicznego

✅Koordynowanie procesu budżetowania

✅Przygotowywanie prezentacji budżetu dla zarządu

🔵 Nasze wymagania:

✅3 – 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

✅Tytuł magistra w dziedzinie rachunkowości, finansów, ekonomii lub pokrewnych.

✅Dobra znajomość standardów finansowych i doświadczenie w ich stosowaniu

✅Autonomia w modelowaniu finansów, w tym P&L, BS i Cash Flow

✅Znajomość j. angielskiego na poziomie B2/C1

✅Tytuł CFA, ACCA lub uprawnienia Biegłego Rewidenta będą dodatkowych atutem

✅Doświadczenie w pracy na stanowisku audytora lub M&A/consultingu będzie dodatkowym atutem

🔵 Nasza oferta:

✅Zatrudnienie w szybko rosnącej i rentownej Spółce

✅Możliwe zatrudnienie w oparciu o UoP lub B2B

✅Możliwość awansu na stanowisko Dyrektora Finansowego / CFO w perspektywie 3 lat

✅Praca w biurze w Katowicach

Powyższe ogłoszenie nie stanowi wiążącej oferty ale jest zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań dotyczących zawarcia umowy o pracę.

Zgodnie z art. 71 Kodeksy Cywilnego, w związku z art. 300 Kodeksu Pracy.