Elektryk/Elektromonter

Miejsce pracy:
Katowice

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania lub o kontakt: work@r11automation.com
+48 798 095 107

R11 Automation to spółka, którą tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży Automotive. Wykonujemy projekty zarówno z zakresu instalacji elektrycznych i mechanicznych, jak i również programowania sterowników PLC oraz robotów przemysłowych. R11 Automation jest również producentem szaf sterowniczych, rozdzielnic elektrycznych, pulpitów oraz paneli sterowniczych.

Pracownicy są zaangażowani w rozwój firmy, chętnie wysłuchamy wszelkich propozycji! Zgłoś się do nas, a sam dowiesz się jaki projekt możemy Ci zaoferować!

Obecnie poszukujemy elektryk/elektromonterów. Praca odbywa się w trybie 3 tygodnie wyjazdu i 1 tydzień w domu. Możliwość indywidualnego dopracowania zjazdów oraz dłuższego pobytu na projekcie co będzie skutkować wyższym wynagrodzeniem. Zapewniamy nocleg oraz przejazd.

🔵 Twój zakres obowiązków:

✅ Montaż elementów instalacji elektrycznych

✅ Uruchamianie nowych maszyn, urządzeń linii zrobotyzowanych, linii montażu baterii i silników elektrycznych jak i przenośników

✅ Analizowanie usterek, rozwiązywanie problemów technicznych

✅ Podłączanie czujników, falowników

Rozciąganie kabli zgodnie z dokumentacją

✅ Budowa i montaż szaf sterowniczych

Nasze wymagania:

✅ Uprawnienia SEP

✅ Prawo jazdy kat. B

✅ Umiejętność czytania schematów elektrycznych

✅ Wiedza z zakresu instalacji elektrycznej

✅ Solidność i odpowiedzialność w działaniu

✅ Gotowość do podróży służbowych do Niemiec w systemie 3 tygodnie w delegacji, 1 tydzień w Polsce

🔵 Nasza oferta:

Wynagrodzenie:
UoP: 8 500 – 10 000 zł netto za 3 tygodnie pracy

✅ Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

✅ Polska umowa o pracę

✅ Opłacamy komfortowe zakwaterowanie (pokój jednoosobowy)

✅ System pracy: 3 tygodnie na projekcie, 1 tydzień w domu (możliwość indywidualnego dostosowania zjazdów i dłuższego pobytu na projekcie)

✅ Zapewniamy transport: auto i karta flotowa

✅ Praca w międzynarodowym środowisku, które ma wpływ na rozwój kariery zawodowej

✅ Pełne wyposażenie służbowe dotyczące stanowiska pracy

✅ Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich ludzi w R11 Automation

✅ Pakiet ubezpieczenia OC i NNW

Powyższe ogłoszenie nie stanowi wiążącej oferty ale jest zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań dotyczących zawarcia umowy o pracę.

Zgodnie z art. 71 Kodeksy Cywilnego, w związku z art. 300 Kodeksu Pracy.